ÇATI

 Firmamız, İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin tüm bölgele ve illerine hizmet vermeyi amaçlamış, bu amacı doğrultusunda bir çok atılımlar yapmıştır. Prensipli ve dürüst çalışmayı ilke edinmiş olan Astemiz İnşaat, oluşturduğu iskele ekibi, çatı ekibi, kaplama ekibi, uygulama ekibi ile oluşan güçlü bir kadroya sahiptir. Hızlı ve kaliteli işçiliği ile rakipleri arasında örnek olmayı başarmıştır. İş güvenliğinde gerekli önlemleri almayı ihmal etmeyen bir kuruluş olarak, onlarca yüksek binada uygulama yapmış, bir çok cephede işçi çalıştırmış ve yıllardır bir tek işçisinin bile kaza yapmamış olması ile de, haklı olarak gurur duymaktadır.

  Şimdi web sitemiz ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun, bize ulaşabilir, binalarınızın daha güzel olmasında bizlerin yardımlarına başvurabilirsiniz.
Tüm uygulamalarımızda bilinen, kendisini ve kalitesini ispatlamış olan boya markalarını kullanıyor, malzemede kaliten ödün vermiyoruz. Bu anlayışımız ile de en iyi referanslarımız olarak, bizlerle çalışmış ve memnun kalmış müşterilerimizi sunuyoruz. Her yeni işe başlarken, ilk günkü heyecanımızla, yükselmenin azmi ile, yılların deneyimi ve başarmış olmanın mutluluğu ile fırçalarımızı boyalarımızla buluşturuyoruz.