HAKKIMIZDA

HİZMET, KALİTE VE OLMAZSA OLMAZ GÜVEN ANLAYIŞINDAN ASLA ÖDÜN VERMEYEN GAYRİMENKUL ALIM SATIM VE DANIŞMANLIK FİRMAMIZ ASTEMİZ GAYRİMENKUL; UZMAN, DENEYİMLİ VE GÜLERYÜZLÜ DANIŞMAN KADROSUYLA HER BÜTÇEYE UYGUN MEKAN SEÇENEKLERİ, FARKLI ALTERNATİFLERİ VE YENİ YAŞAM ALANLARI İLE DAİMA YANINIZDADIR..

ASTEMİZ İNŞAAT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK AĞIRLIKLI OLARAK LÜKS ÇELİK KAPI İMALATI VE SATIŞI İLE BİRLİKTE HER TÜRLÜ TAMİR TADİLAT EV İŞYERİ DEKORASYON HİZMETLERİNİ 1. SINIF İŞÇİLİK VE YÜKSEK KALİTE ÜRÜN YELPAZESİYLE SİZLERE SUNMAKTADIR.

EVİNİZDE VE İŞYERİNİZDE HER TÜRLÜ TAMİR TADİLAT TESİSAT DIŞ CEPHE YALITIM MANTOLAMA İZOLASYON DOĞALGAZ MUTFAK BANYO TESİSAT İŞLERİ İLE AHŞAP ÜRÜNLERDEN, ISLAK ZEMİN, PARKE, MUTFAK, BANYO, DUVAR, PWC, DUŞAKABİN, ÇELİK KAPI, AMERİKAN PANEL KAPI VE BENZERİ TÜM İHTİYAÇLARINIZ BÜTÇENİZE UYGUN ŞEKİLDE KARŞILANMAKTADIR. HER TÜRLÜ REFERANS VE GÜVENCE VERİLMEKTEDİR.

Dünyanızı Değiştiriyoruz..Belki aklınızdan bu kadarıda fazla gibi cümleler geçiyor ama tasarım ve sonuçlandırdığımız projelerimizin bize verdiği güç ile emin olun bu büyük cümleler sizlerin evlerinde büyük dekorasyon değişimden sonra sizlerde fark ediceksiniz ki altı boş bir cümle değil.

İnşaatın temelden çatıya 20 yıllık tecrübemizle alanımızda liderliğe aday bir firmayız.Yapmış olduğumuz işlerde öncelikli amacımızın para kazanmak değil müşteri odaklı olduğunu sayısız projelerde sayısız müşterilerimize gösterdiğize inanıyoruz. İşlerimizde marka olmak öncelikli hedefimizdir işimiz gerçekten severek yapıyoruz işimizde dahada iyi olabilmek için sürekli araştırıyoruz ve sürekli kendimizi yeniliyoruz bahane değil çözüm sunuyoruz.

Tadilat, Dekorasyon, İnce İşler Taşeronluk Hizmetleri >> TADİLAT DEKORASYON HİZMETLERİMİZ: >> KOMPLE EV TADİLATI, >> MAĞAZA TADİLATI, >> EV TADİLATI, >> ANAHTAR TESLİM TADİLAT, >> KARTONPİYER, >> BOYA BADANA, >> ASMA TAVAN, >> FAYANS ve ZEMİN DÖŞEMELERİ, >> LAMİNAT PARKE, >> ÇATI TAMİRİ VE YAPIMI >> İSTANBUL TADİLAT DEKORASYON