HAKKIMIZDA

HİZMET, KALİTE VE OLMAZSA OLMAZ GÜVEN ANLAYIŞINDAN ASLA ÖDÜN VERMEYEN GAYRİMENKUL ALIM SATIM VE DANIŞMANLIK FİRMAMIZ ASTEMİZ GAYRİMENKUL; UZMAN, DENEYİMLİ VE GÜLERYÜZLÜ DANIŞMAN KADROSUYLA HER BÜTÇEYE UYGUN MEKAN SEÇENEKLERİ, FARKLI ALTERNATİFLERİ VE YENİ YAŞAM ALANLARI İLE DAİMA YANINIZDADIR..

ASTEMİZ İNŞAAT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK AĞIRLIKLI OLARAK LÜKS ÇELİK KAPI İMALATI VE SATIŞI  1. SINIF İŞÇİLİK VE YÜKSEK KALİTE ÜRÜN YELPAZESİYLE SİZLERE SUNMAKTADIR.

2011 yılında kurulan firmamız inşaat ve taahhüt işlerinin yanında Çelik kapı imalatı da yapmaya başlamıştır. Yıllar içinde yaptığımız yatırımlarla 2500 m2 alana sahip üretim tesisimizde ulusal ve uluslar arası pazarda tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

2023 yılında firmamızın ünvanında ENKA DOOR KAPI SİSTEMLERİ markasını oluşturup sizlere en güvenli, en son teknolojiye sahip, en şık kapılar tasarlamaktayız.

Dünyanızı Değiştiriyoruz..Belki aklınızdan bu kadarıda fazla gibi cümleler geçiyor ama tasarım ve sonuçlandırdığımız projelerimizin bize verdiği güç ile emin olun bu büyük cümleler sizlerin evlerinde büyük dekorasyon değişimden sonra sizlerde fark ediceksiniz ki altı boş bir cümle değil.

İnşaatın temelden çatıya 20 yıllık tecrübemizle alanımızda liderliğe aday bir firmayız.Yapmış olduğumuz işlerde öncelikli amacımızın para kazanmak değil müşteri odaklı olduğunu sayısız projelerde sayısız müşterilerimize gösterdiğize inanıyoruz. İşlerimizde marka olmak öncelikli hedefimizdir işimiz gerçekten severek yapıyoruz işimizde dahada iyi olabilmek için sürekli araştırıyoruz ve sürekli kendimizi yeniliyoruz bahane değil çözüm sunuyoruz.